News & Media
» History
» Press Coverage
» News & Events
   » 2013
   » Previous Years
» Press Coverage
 
 
 
KlarityRisk Exhibits at SS&C Deliver 2017 in Chicago


Londra - 14 Eylül 2017 - Bölgenin önde gelen risk analistlerinden ve düzenleyici risk raporlama yazılımı sağlayıcısından biri olan Klarity Risk, Chicago, ABD΄de gerçekleşen SS & C Deliver 2017΄ye katıldı.

 

Bu etkinlik SS & C Technologies΄in toplumu için her yıl çözüm ve servisler hakkında en güncel bilgileri almak ve sektördeki uzmanlar, ortaklar ve SS & C Technologies΄den gelen kişilerle ağ kurmak için gerçekleştirilmektedir.

KlarityRisk ekibimiz SS & C Advent çözümleri ile KlarityRisk çözümlerin tam entegrasyon elde benzersiz STP yararlarını gösteren ederken, Risk Yönetimi, Risk Analiz ve Yatırımcı Onboarding yönelik çözümleri hakkında bilgi almak için Konferans katılımcılara fırsat sağlayan, bu olaya sponsor olarak katıldı.

 

«Bize Yatırım Yönetimi endüstrisinden pek çok profesyonellerle tanışma fırsatı verdi bu etkinliğe katılmasını sağlamak heyecanlıyız." Mr. Dedi Makis Ioannou, KlarityRisk΄in CEO΄su. " Yunanistan, Malta, Norveç ve İsviçre΄deki mevcut müşterilerimiz hızla büyüyor ve faaliyetlerimizi ABD΄ye genişletmeye hazırız. Müşterilerimizin iş akışlarını işlerinde kolaylaştıracak, riskleri en aza indirecek ve çözümlere yönelik teknoloji yatırımları sayesinde hızlı yatırım getirisini gerçekleştirmelerine yardımcı olan endüstri standardı ve istikrarlı çözümler sunmak için sürekli çalışıyoruz . ”

 

 

Klarite Riski Hakkında

KlarityRisk (www.klarityrisk.com), yatırım yönetimi endüstrisinin satın alma sektörüne odaklanmış ödüllü bir Risk Analizi, Risk Yönetimi ve Düzenleyici Risk Raporlama yazılımı ve hizmetleri sağlayıcısıdır.

 

KlarityRisk ürünler risk olan dikkate yardımcı Risklerin zamanında ve sürekli izlenmesi ve yatırım riskinin raporlanması yoluyla kontrol edilmesini hedefleyen kapsamlı bir takım, metodoloji ve ölçüm araçlarıyla fon performansında ve düzenleyici risk raporlamasında ödüllendirilmesi.

 

Sales@klarityrisk.com adresinden daha fazla bilgi

 
 
 
  © Copyright 2001-2010 FINVENT S.A. Software Solutions
107 Kifisias Ave. & Panormou, Athens 115 24, Greece
Tel: +30 210 33 17 374 info@finvent.com